Прес-реліз Всеукраїнського Велодня 2013

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ» 

25 травня 2013 року 

 

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об'єднує тисячі велосипедистів України в спільному велопараді центральними вулицями міст. Учасники акції, незалежно від віку та стилю катання, виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів.

За сім років з моменту започаткування акції до неї приєдналось понад півсотні міст, зокрема всі обласні центри України, та десятки тисяч людей. Велосипедисти хочуть привернути увагу влади та громадськості до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах. Масовість «Велодня» демонструє, що проблеми та вимоги людей, котрі надають перевагу велосипеду, не можуть і надалі ігноруватись органами центральної та місцевої влади.

«Велодень» – не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти.

У Києві свято розпочнеться о 9:00 загальним збором велосипедистів міста на Європейській площі. Організовані колони прямуватимуть до центра міста з усіх районів Києва у супроводі машин ДАІ.

Старт велопараду відбудеться о 10:00. Маршрут руху: Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – Троїцька площа.

Підтримати український день поваги до велосипедистів запрошено офіційні представництва іноземних держав.

У програмі святкування «Велодня» на Троїцькій площі (біля станції метро «Олімпійська») передбачені розважальні конкурси, ознайомлення з правилами першої медичної допомоги та дорожнього руху для велосипедистів, змагання у форматі драг-рейсингу та показовий турнір з велополо. 

Також буде зроблене наймасштабніше групове фото учасників акції.

Звертаємо увагу київської громади на той факт, що за маршрутом руху колони автомобільний рух буде перекрито, тому від імені всієї велоспільноти міста організатори акції «Велодень» просять водіїв заздалегідь визначитись із альтернативними шляхами пересування.

 

 

25 травня о 9:40 на Європейській площі біля будівлі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться брифінг організаторів акції «Велодень» для представників засобів масової інформації. Акредитація на місці за редакційними посвідченнями. 

Для довідок звертайтесь: [email protected] 


Оргкомітет акції

«Всеукраїнський Велодень»


Візьми участь в опитуванні Офіційний прес-реліз Велодня 2013