Всеукраїнський Велодень

«Всеукраїнський ВелоДень»  

31 травня 2014 року 

ВелоДень – це загальноукраїнський пробіг велосипедистів. Велосипед - це те, що об’єднує країну. Наприкінці травня у містах та містечках України велосипедисти збираються разом для того, щоб привернути увагу до потреби створення безпечних умов руху для велосипедистів. Вони виступають за активний та здоровий спосіб життя, взаємоповагу та безпеку на дорозі.

У Києві свято розпочнеться о 9:30 загальним збором велосипедистів на Софіївській площі. Колони, які будуть вирушати з районів Києва до місця початку акції, будуть супроводжувати машини ДАІ.

Старт велопробігу відбудеться о 10:00. Маршрут головної об’єднаної колони: пл. Софійська - вул. Володимирська - вул. Льва Толстого - вул. Велика Васильківська - б-р. Тараса Шевченка - вул. Володимирська - пл. Михайлівська - вул. Трьохсвятительська - пл. Європейська - вул. Володимирська - пл. Поштова - вул. Набережно-Хрещатицька - вул. Набережно-Рибальська - Московський міст - Парк Дружби Народів.

Перед стартом буде зроблене групове фото «20 тисяч коліс». До участі в акції запрошені посли іноземних країн.

Першими поїде колона батьків та дітей, яка фінішує на Михайлівській площі, де дітей очікує весела розважальна програма з різноманітними конкурсами і вікторинами.  Другою поїде Патріотична колона з національною символікою, за нею колона «стильних велосипедистів».

Розважальна програма «ВелоДня» розпочнеться о 13:00 і відбуватиметься у спортивно-розважальному комплексі «X-Park» у Парку Дружби Народів. У програмі передбачені конкурси, аматорські велоперегони, екзамен з правил ПДД, майстер-класи та розіграш лотереї.

У цьому році на ВелоДні виступатимуть велосипедні етногурти “Фолькнери” та “Cloud Jam”, програму розваг підхопить музичний фестиваль «Rock Day».

Під час велопробігу усі вулиці маршруту будуть перекриті, тому водіям слід заздалегідь визначитись з альтернативними шляхами пересування.

Акція є неполітичною і є проявом доброї волі велогромадськості міста.

Організатори: оргкомітет акції «Всеукраїнський велодень»

 

31 травня о 9:20 на Софіївській площі відбудеться брифінг організаторів акції «Велодень» для представників засобів масової інформації. Акредитація на місці за редакційними посвідченнями. 

 Контакти : [email protected] 


Візьми участь в опитуванні Офіційний прес-реліз Велодня 2013